logotype

Patron przedszkola


"Zadaniem wczesnego wychowania nie jest żadna szkolna nauka, lecz nauka życia. Słowa nauki tu nie wystarczą: dzieci nie słowem, lecz życiem uczyć trzeba, jak żyć mają."

Plan dnia

plan

Twoje dziecko jest pod opieką Aniołów Stróżów. Zobacz co teraz robi w przedszkolu. Nasz ramowy plan dnia uwzględnia indywidualne potrzeby i predyspozycje dzieci.

Taneczni zwycięzcy

Grupa dzieci młodszych Promyczki Edmunda z naszego przedszkola zdobyła puchar i pierwsze miejsce w II Turnieju Tańca Uśmiechniętego Przedszkolaka. Nasi dzielni tancerze wykonali dwa układy taneczne do muzyki z utworów Que si que no oraz ScoobyDoo. Dzieci otrzymały turniejowe trofea: pamiątkowe dyplomy, zawieszki z kolorowymi breloczkami i pluszowe misie, a pani Ola odebrała turniejowy puchar.

II Turniej Tańca Uśmiechniętego Przedszkolaka odbył się w niedzielę 13 maja w sali gimnastycznej przy szkole na warszawskim Wilanowie. W dwóch kategoriach wiekowych wzięły udział dzieci z kilku warszawskich przedszkoli niepublicznych. Turniej zorganizowały pani Ania i pani Klaudia, które są instruktorkami tańca dla dzieci z Przedszkola Aniołów Stróżów.

Zgromadzonym rodzicom i gościom dopisały dobre humory i zapał do kibicowania małym tancerzom. Organizatorzy zapewnili odpowiednie nagłośnienie, profesjonalnych sędziów i sportową atmosferę. Dzięki temu nasze przedszkolaki z ochotą i bez tremy przystępowały do kolejnych konkurencji tanecznych, a w finale turnieju wszystkie dzieci wspólnie wykonały jeszcze dwa tańce: Macarena oraz Cha-Cha.

Był to dla nas wszystkich czas radosnej zabawy i nauki dobrej rywalizacji sportowej. Serdecznie dziękujemy!

 

Zobacz relację z I Turnieju Tańca z ubiegłego roku