Taneczni zwycięzcy

Grupa dzieci młodszych Promyczki Edmunda z naszego przedszkola zdobyła puchar i pierwsze miejsce w II Turnieju Tańca Uśmiechniętego Przedszkolaka. Nasi dzielni tancerze wykonali dwa układy taneczne do muzyki z utworów Que si que no oraz ScoobyDoo. Dzieci otrzymały turniejowe trofea: pamiątkowe dyplomy, zawieszki z kolorowymi breloczkami i pluszowe misie, a pani Ola odebrała turniejowy puchar.

II Turniej Tańca Uśmiechniętego Przedszkolaka odbył się w niedzielę 13 maja w sali gimnastycznej przy szkole na warszawskim Wilanowie. W dwóch kategoriach wiekowych wzięły udział dzieci z kilku warszawskich przedszkoli niepublicznych. Turniej zorganizowały pani Ania i pani Klaudia, które są instruktorkami tańca dla dzieci z Przedszkola Aniołów Stróżów.

Zgromadzonym rodzicom i gościom dopisały dobre humory i zapał do kibicowania małym tancerzom. Organizatorzy zapewnili odpowiednie nagłośnienie, profesjonalnych sędziów i sportową atmosferę. Dzięki temu nasze przedszkolaki z ochotą i bez tremy przystępowały do kolejnych konkurencji tanecznych, a w finale turnieju wszystkie dzieci wspólnie wykonały jeszcze dwa tańce: Macarena oraz Cha-Cha.

Był to dla nas wszystkich czas radosnej zabawy i nauki dobrej rywalizacji sportowej. Serdecznie dziękujemy!

Zobacz relację z I Turnieju Tańca z ubiegłego roku