Zabawy na SGGW

Gościliśmy u studentów III roku Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej z SGGW - uczelni wyższej, która mieści się na ul. Nowoursynowskiej, niedaleko naszego przedszkola. Studenci zaprosili nas do siebie 12 czerwca na przedstawienie „Królewna Śnieżka”.

Po przedstawieniu odbyły się jeszcze gry i zabawy ruchowe z cyklu „w świecie muzyki i zabawy”. Dziękujemy studentom SGGW za ten piękny prezent dla dzieci i za miłą atmosferę.

Oto kilka zdjęć z naszej wizyty u studentów SGGW:

Na scenie po przedstawieniu "Królewna Śnieżka"

Na scenie po przedstawieniu Królewna Śnieżka

Gry i zabawy przygotowane przez studentów SGGW

Kto silniej pociągnie linę ten wygrywa!