logotype

Patron przedszkola


"Zadaniem wczesnego wychowania nie jest żadna szkolna nauka, lecz nauka życia. Słowa nauki tu nie wystarczą: dzieci nie słowem, lecz życiem uczyć trzeba, jak żyć mają."

Plan dnia

plan

Twoje dziecko jest pod opieką Aniołów Stróżów. Zobacz co teraz robi w przedszkolu. Nasz ramowy plan dnia uwzględnia indywidualne potrzeby i predyspozycje dzieci.

Październikowe atrakcje

Październik rozpoczęliśmy od ciekawego spotkania z polską misjonarką z Chile, a następnego dnia wraz z naszymi małymi aniołkami uczciliśmy święto patronalne naszego przedszkola. Ksiądz Proboszcz poświęcił figurę anioła, wykonaną przez jednego z rodziców.

A przed nami jeszcze koncerty, teatrzyk oraz warsztaty folklorystyczne. Będzie też wycieczka do Łazienek.Terminarz wydarzeń w październiku 2013:

1 października (wtorek) o godz. 9:30 odbyło się w przedszkolu spotkanie z misjonarką Miriam Friso. W ramach stowarzyszenia „Domy serca” przebywała na misjach w Chile. To spotkanie jest wstępem do naszego Tygodnia Misyjnego, który będziemy przeżywać 21 - 25 października.

2 października (środa) - odpust ANIOŁÓW STRÓŻÓW, o godz. 9:20 nabożeństwo do Anioła Stróża w przedszkolu. Tego dnia dzieci mają mieć ANIELSKIE ATRYBUTY!!!, czyli skrzydła, aureole, białe ubranie.

4 października (piątek) o godz. 10.00 w przedszkolu wystąpi Agencja Artystyczna Art. D i przedstawi teatrzyk „Miś Uszatek”

11 października (piątek) o godz. 9:00 wyjazd grupy starszej „Kwiatki Matki Bożej” do Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawskich Łazienkach na zajęcia „Co wiemy o grzybach?”

16 października (środa) o godz. 11:20 w przedszkolu koncert z instrumentami ludowymi „Jedzmy zdrowo” - grające warzywa

17 października (czwartek) - Pleciony warkoczyk poprowadzi w przedszkolu warsztaty folklorystyczne dla dzieci „Poznajemy dawne zabawy i tańce ludowe”

  • 10:00-11:00€“ grupa „Promyczki Edmunda”
  • 11:00-12:00 grupa „Kwiatki Matki Bożej”

22 października (wtorek) o godz. 11:20 w przedszkolu koncert z instrumentami orkiestrowymi „Wirujące liście” - skrzypce i altówka

30 października (środa) o godz. 09:20 w przedszkolu Teatr  Urwis przedstawi spektakl „Morska przygoda”.Program wydarzeń zaplanowanych na dany miesiąc jest także wywieszony na drzwiach wejściowych do przedszkola.