Marzec w przedszkolu

Po zimowym odpoczynku zapraszamy nasze dzieci na zajęcia i ciekawe spotkania, które zaplanowaliśmy w tym miesiącu w przedszkolu. A będą to koncerty muzyczne, teatrzyki oraz warsztaty rękodzieła. Odwiedzi nas także Jaś Pociecha z przedstawieniem o uczcie niebieskiej.

W marcu rozpoczynamy także okres Wielkiego Postu i zapraszamy rodziców z dziećmi na wspólną Mszę Św. w Środę Popielcową.

Szczegółowy plan wydarzeń:

5 marca (Środa Popielcowa) o godz. 17:00 Siostry zapraszają wszystkie dzieci przedszkolne wraz z rodzicami na Mszę Świętą z obrzędem posypania głów popiołem, do kaplicy błogosławionego Edmunda Bojanowskiego przy ul. Kokosowej 12.

7 marca (piatek) godz. 11:30 w przedszkolu wystąpi teatrzyk ze spektaklem "Król Lew".

11 marca (wtorek) - godz. 11:20 koncert w przedszkolu z instrumentami orkiestrowymi „Księżniczka i smok" -  wiolonczela.

12 marca (środa) - godz. 9:00 w przedszkolu wystąpi teatrzyk ze spektaklem "Pinokio".

19 marca (środa) - godz. 11:20 w przedszkolu - koncert z instrumentami ludowymi „Marcowe porządki”- grające rurki.

25 marca (wtorek) - odbędzie się w przedszkolu spotkanie z Jasiem Pociechą oraz przedstawienie "O uczcie niebieskiej", na które zaproszni są także rodzice. Przedstawienia będą prezentowane w dwóch grupach:

• godz. 14:30 - grupa maluchów „Promyczki Edmunda”
  • godz. 15:30 - grupa starszaków „Kwiatki Matki Bożej"

26 marca (środa) odbędą się warsztaty folklorystyczne dla dzieci pod tytułem "Rękodzieło". Zajęcia odbywają się w grupach:

• godz. 9:30-10:30 - grupa „Promyczki Edmunda”
  • godz. 10:00-11:00 - grupa „Kwiatki Matki Bożej"