Wydarzenia w październiku

4 października o godz. 11.00 – teatrzyk w przedszkolu pt. „Słoneczko i chmurka” (o zaćmieniu słońca)
5 października o godz. 9.30 – wycieczka do Multikina Ursynów (zajęcia edukacyjne „Więc chodź, narysuj mój świat” – jak powstają filmy animowane).
6 października o godz. 11.20 – edukacyjna bajka muzyczna „Dziurawe buty trubadura” (gitara i śpiew)
19 października o godz. 11.15 – koncert Gucia i Dudusia „Warzywa i owoce mają moce” (marchewkowy flet)
Od 24 do 28 października będziemy przeżywać w przedszkolu Tydzień Misyjny .