Wydarzenia w grudniu

1.12 godz. 11.00 – koncert „Gdzie jest worek Mikołaja” (obój) teatrzyk „Jaś i Małgosia”. Po spektaklu fotograf zrobi dzieciom zdjęcie do pamiątkowej „bombki świątecznej”

2.12 – zajęcia sportowe z piłką

5.12 godz. 15.00 – spotkanie dzieci w przedszkolu ze św. Mikołajem

6.12 – wycieczka do Matecznika Mazowsze na koncert MAZOWSZE DZIECIOM – Mikołajki w Mateczniku Mazowsze. W programie: balet „Dziadek do orzechów w wykonaniu Les Ballets de Pologne (85 min. w tym 15-to minutowa przerwa), a po spektaklu kreatywne warsztaty, zajęcia i spotkania o tematyce: DZIECKO W MAGICZNYM ŚWIECIE SZTUKI – warsztaty wokalne (nauka kolęd i pastorałek), warsztaty plastyczne (orzechowe ozdoby świąteczne, maski, kartki), zajęcia baletowe (jak tańczyć, by być księciem, żołnierzem czy też Królem Myszy), wspólne śpiewanie kolęd, a także spotkanie ze Św. Mikołajem i Śnieżynkami. Całość trwać będzie od godz. 9.30 do 14.00.

8.12 – przedszkole nieczynne (święto patronalne naszego Zgromadzenia).

20.12 godz. 16.00 – spotkanie opłatkowe połączone z Jasełkami

21.12 godz. 11.15 – koncert „Wędrówki Mikołaja” (cumbus – metalowe banjo)

Od 24.12.2016 r. do 1.01.2017 r. – przerwa świąteczna