logotype

Patron przedszkola


"Zadaniem wczesnego wychowania nie jest żadna szkolna nauka, lecz nauka życia. Słowa nauki tu nie wystarczą: dzieci nie słowem, lecz życiem uczyć trzeba, jak żyć mają."

Plan dnia

plan

Twoje dziecko jest pod opieką Aniołów Stróżów. Zobacz co teraz robi w przedszkolu. Nasz ramowy plan dnia uwzględnia indywidualne potrzeby i predyspozycje dzieci.

Turniej Tańca

tańceOtrzymaliśmy wspaniały dyplom za udziału w Pierwszym Turnieju Tańca Uśmiechniętego Przedszkolaka, który odbył się w niedzielę 15 maja 2011 r. w szkole podstawowej na warszawskich Stegnach. Dzieci młodsze i starsze z naszego przedszkola, każde w swojej grupie wiekowej, zatańczyły: Coccodrillo, Chocolate, Chihuahua oraz Waka-Waka. Dodatkowo dzieci popisowo wykonały także sambę i macarenę.

W Pierwszym Turnieju Tańca Uśmiechniętego Przedszkolaka łącznie  wystartowało kilkudziesięciu przedszkolaków z siedmiu warszawskich przedszkoli niepublicznych.

Nasi mali tancerze w nagrodę otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Były też rozlosowane nagrody wśród rodziców przedszkolaków, w tym m.in. darmowe lekcje tańca towarzyskiego.