logotype

Patron przedszkola


"Zadaniem wczesnego wychowania nie jest żadna szkolna nauka, lecz nauka życia. Słowa nauki tu nie wystarczą: dzieci nie słowem, lecz życiem uczyć trzeba, jak żyć mają."

Plan dnia

plan

Twoje dziecko jest pod opieką Aniołów Stróżów. Zobacz co teraz robi w przedszkolu. Nasz ramowy plan dnia uwzględnia indywidualne potrzeby i predyspozycje dzieci.

Uroczyste zakończenie roku

zabkiUroczystość zakończenia Roku Przedszkolnego 2010/2011 rozpocznie się Mszą Świętą w kościele pod wezwaniem bł. Edmunda Bojanowskiego. W poniedziałek 13 czerwca o godz. 16:00 całe nasze przedszkole wraz z Rodzicami spotyka się na Mszy Świętej, aby podziękować Panu Bogu za miniony rok. Jest to czas pożegnania i podziękowań oraz wręczania dyplomów ukończenia przedszkola dla dzieci kończących edukację przedszkolną.